Czas i koszt dostawy

Koszt dostawy 
Jest uzależniony od formy płatności. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Odbiór osobisty.      - bezpłatnie ( po opłaceniu zamówienia)
Paczkomat Inpost.   -15zl
Kurier DPD.            - 15zl
  
Czas dostawy
Większość artykułów szyję na bieżąco, mam pojedyncze egzemplarze dostępne od ręki.   Będę się starała skompletować Twoje zamówienie jak najszybciej. Maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę to 14 dni roboczych 

Odbiór osobisty
W przypadku wybrania tej opcji zapraszam do lokalu ITALIA WILANÓW ul. Hlonda 2 lok u3, 02-972 Warszawa. Odbiór możliwy w godzinach 11-20 od poniedziałku do piątku.

Odzież dla dzieci to dzisiaj bardzo popularne produkty, dlatego nasz sklep z odzieżą dziecięcą ilunga.pl oferuje produkty markowe takie jak sukienki dla dzieci, dodatki do włosów, kolorowe ubrania dla dzieci oraz ubranka dla dziewczynek w najlepszej jakości. Sprzedawana u nas ubrania dla maluchów a w szczegulności czapki i kominy dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem. Aktualnie w niskich cenach oferujemy eleganckie sukienki dla dzieci, w tym artykuły do czesania. Oprócz odzieży w ofercie posiadamy kokardki opaski do włosów i zupełną nowość na rynku ubrania dla lalek. Zapraszamy do kontaktu oraz do zakupu, nasz sklep z odzieżą dziecięcą sprosta wymaganiom każdego klienta a nasi konsultanci doradzą jaki produkt wybrać oraz pomogą w dostawie zamówienia.